Körforgásos gazdaság tervező-fejlesztő mérnök Pannon Egyetem Nagykanizsa Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központ

Angolul is indul
Nagykanizsa
Mesterszak (MA, MSc)
Műszaki
Levelező
Nappali

A képzés célja

Olyan körforgásos gazdaság tervező-fejlesztő mérnökök képzése, akik rendelkeznek a körforgásos gazdaság általános és specifikus jellemzőinek ismeretivel. Ismerik a körforgásos víz- és hulladékgazdálkodással, valamint a körforgásos megújuló energiagazdálkodással kapcsolatos elméleteket és gyakorlatokat, ezáltal képesek az összefüggések feltárására. Ismerik a jogszabályi környezetet, és a szellemi tulajdon védelmével kapcsolatos előírásokat. Rendelkeznek környezettechnológiai rendszerek tervezésének ismeretével. A megszerzett magas szintű gyakorlati, továbbá elméleti ismereteik birtokában alkalmasak a szakterület kutatás-fejlesztési feladatainak végzésére és irányítására, valamint a tudományos kutatásokba való bekapcsolódásra. Felkészültek tanulmányaik doktori képzésben történő folytatására.

Érdekelnek a részletek? Tudj meg többet a kar oldalán!

3 félév
325.000 Ft/félév
okleveles körforgásos gazdaság tervező-fejlesztő mérnök

Pannon Egyetem Nagykanizsa